• Slovak English Deutsch

    Career

    Commissioning Engineer

    Miesto práce: 90% zahraničie (Nemecko, Ázia, USA)

    Ponúkaný plat (brutto): Dohodou s ohľadom na dosiahnutú prax

    Termín nástupu: dohodou

    Druh pracovného pomeru: plný úväzok

    Náplň práce

    Oživovanie jednoúčelových priemyselných zariadení v sídle firmy zákazníka (Nemecko) a ich následné uvádzanie do prevádzky u konečného spotrebiteľa (Ázia, USA). Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC SW pri optimalizácii chodu zariadenia. Správne mechanické a pneumatické nastavenie systémov. Učenie trajektórií robotov. Konfigurácia parametrov laserov pre správne laserové procesy(zváranie, rezanie, vŕtanie).

    Iné výhody

    Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími špičkovými technológiami, ktoré len teraz prichádzajú na trh, perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania.

    Požiadavky na zamestnanca

    VŠ elektrotechnická príp. strojnícka. Skúsenosti z automatizácie a senzoriky. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, flexibilita, ochota cestovať.

    Jazykové znalosti:

    Anglický jazyk – pokročilý
    Nemecký jazyk – výhodou

    Počítačové znalosti – používateľ/programátor:

    Microsoft Windows – pokročilý
    Základná znalosť PLC systémov (Beckhoff TwinCAT3, poprípade iný)

    Vodičský preukaz

    B

    Pozícia je vhodná pre absolventa:

    áno

    Your name (required)

    Your email (required)

    Your phone number (required)

    CV

    Your message